Wsparcie telefoniczne

Zapewniamy profesjonalną pomoc dotyczącą naszych produktów. Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania odnośnie naszej oferty - zadzwoń do nas - chętnie pomożemy. Służymy pomocą i radą. Wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane po wybraniu nr: 501 750 098. Do usłyszenia! :).

Wysoka jakość produktów

Zamawiając nasz towar, możesz mieć pewność, że pochodzi on z zaufanego źródła i wyróżnia się najwyższą jakością. Wszystkie nasze kolczyki spełniają normy europejskie określone w dyrektywie unijnej 76/769/ewg oraz w aneksie ww. Dyrektywy. Dla potwierdzenia wiarygodności udostępniamy odpowiednie zaświadczenia. Cieszymy się zaufaniem firm z całej Polski.

Dbamy o twoje bezpieczeństwo

Sami prowadzimy salon piercingu i wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo klientów. W naszym salonie zakładamy wyłącznie kolczyki z najwyższej jakości tytanu g23 oraz z Bioplastu®, ponieważ są to najlepsze materiały na czas gojącego się przekłucia. W trosce o wasze bezpieczeństwo stworzyliśmy edukacyjny kanał na youtube - expiercetv, na którym dzielimy się z naszymi klientami wiedzą z zakresu higieny i bezpieczeństwa w piercingu..

Błyskawiczna wysyłka

Zabrakło kolczyków? Potrzebujesz towaru natychmiast? Zamów paczkę kurierem! Możesz na nas liczyć. :)

Darmowa wysyłka

Zamówienia powyżej 150zł opłacone z góry wysyłamy na nasz koszt!:)

Brak minimalnej wartości zamówienia

Komfortowa oferta dla wszystkich przekłuwających :) brakuje jednego kolczyka? - możesz śmiało zamówić u nas pojedyncze sztuki, nie musisz zbierać zamówienia przez cały miesiąc - u nas nie ma limitów, nie ma minimalnej wartości zamówienia!

mapa piercerów, salonów i sklepów z kolczykami

Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy specjalną mapę - nanieśliśmy na nią sklepy i salony, które z nami współpracują. Osoba szukająca punktu w swojej okolicy, może łatwo go namierzyć. Jeśli chcesz, aby twój salon również został oznaczony na mapie - napisz do nas, a my zajmiemy się resztą! Mapę tworzymy dla potrzeb naszych klientów dlatego robimy to całkowicie nieodpłatnie. Zobacz mapkę.

Kanał youtube expiercetv

Ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe, stworzyliśmy kanał youtube - ExpierceTV, dla wszystkich zaiteresowanych szeroko rozumianą sztuką piercingu. Znajdziesz tam krótkie filmy, w których przedstawiamy możliwości, zagrożenia, ciekawostki, oraz przydatne informacje, które pomogą ci utrwalić fachową wiedzę na temat piercingu.