Wsparcie telefoniczne

Zapewniamy profesjonalną pomoc dotyczącą naszych produktów. Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania odnośnie naszej oferty - zadzwoń do nas - chętnie pomożemy. Służymy pomocą i radą. Wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane po wybraniu nr: 501 750 098. Do usłyszenia :)

Wysoka jakość produktów

Zamawiając nasz towar, możesz mieć pewność, że pochodzi on z zaufanego źródła i wyróżnia się dobrą jakością. Wszystkie nasze kolczyki spełniają normy europejskie określone w dyrektywie unijnej 76/769/EWG oraz w aneksie ww. dyrektywy. Dla potwierdzenia wiarygodności udostępniamy odpowiednie zaświadczenia. Cieszymy się zaufaniem firm z całej Polski.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Sami prowadzimy salon piercingu i wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo klientów. W naszym salonie zakładamy wyłącznie kolczyki z najwyższej jakości tytanu G23 oraz z Bioplastu®, ponieważ są to najlepsze materiały na czas gojącego się przekłucia.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo stworzyliśmy edukacyjny kanał na Youtube, na którym dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą z zakresu higieny i bezpieczeństwa w piercingu.

Błyskawiczna wysyłka

Zabrakło kolczyków? Potrzebujesz towaru natychmiast? Zamów paczkę kurierem :) Paczki opłacone do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Możesz na nas liczyć.

Darmowa wysyłka

Zamówienia powyżej 100zł wysyłamy na nasz koszt za pośrednictwem Poczt Polskiej! Dodatkoo zamówienia powyżej 300zł wysyłamy kurierem DPD również na nasz koszt.

Brak minimalnej wartości zamówienia

Komfortowa oferta dla wszystkich przekłuwających :) Brakuje jednego kolczyka? - możesz śmiało zamówić u nas pojedyncze sztuki, nie musisz zbierać zamówienia przez cały miesiąc - u nas nie ma limitów, nie ma minimalnej wartości zamówienia!

Ogólnopolska mapa piercerów, salonów i sklepów z kolczykami

Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy specjalną mapę - nanieśliśmy na nią sklepy i salony, które z nami współpracują. Osoba szukająca punktu w swojej okolicy, może łatwo go namierzyć. Jeśli chcesz, aby Twój salon również został oznaczony na mapie - napisz do nas, a my zajmiemy się resztą! Mapę tworzymy dla potrzeb naszych klientów dlatego robimy to całkowicie nieodpłatnie.

Kanał youtube ExpierceTV

Ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe, stworzyliśmy kanał youtube - ExpierceTV, dla wszystkich zaiteresowanych szeroko rozumianą sztuką piercingu. Znajdziesz tam krótkie filmy, w których przedstawiamy możliwości, zagrożenia, ciekawostki, oraz przydatne informacje, które pomogą Ci utrwalić fachową wiedzę na temat piercingu.