Oferta dla piercerów

Prowadzisz salon piercingu? Możesz na nas liczyć!

Wyjątkowa oferta dla piercerów! Specjalne ceny do -50% na kolczyki i asortyment.

Zapewniamy profesjonalną pomoc dotyczącą naszych produktów.
Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania odnośnie naszej oferty
- zadzwoń do nas - chętnie pomożemy.
Służymy pomocą i radą. Wszystkie Twoje wątpliwości zostaną
rozwiane po wybraniu nr: 501 750 098. Do usłyszenia! :).

Oferta dla piercerów do -50%

Załóż konto na firmę, aby korzystać z naszej atrakcyjnej oferty do -50% dla piercerów. Niezależnie od tego, czy jesteś profesonalnym piercerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z przekłuwaniem ciała - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w najlepszych cenach.

Zwracamy za każde zakupy 10%

To jeszcze nie wszystko! Za każde zamówienie zwracamy Ci 10% wartości zakupów, czyli za zamówienie o wartości 100 zł -> 10 zł z powrotem trafia na Twoje konto hurtowe! Im więcej zamawiasz, tym więcej złotówek wraca do Ciebie. Dowiedz się więcej o programie "Diamenty".

Darmowa wysyłka już od 80zł

Zamówienia powyżej 80 zł opłacone z góry wysyłamy na nasz koszt! Brakuje Ci dosłownie kilku kolczyków? Twoi klienci czekają i potrzebujesz szybko uzupełnić towar? Możesz na nas liczyć! Zamów już teraz i ciesz się darmową i szybką dostawą!

Bogactwo oferty

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz w swoim salonie, od sterylnych markerów do oznaczania miejsca przekłucia, przez serwety i kompresy jałowe, środki do dezynfekcji powierzchni oraz skóry, sterylne szczypce, podkłady i rękawiczki diagnostyczne, wszystko co pozwoli Ci na bezpieczne wykonanie zabiegu. Akcesoria do piercingu niezbędne do wykonywania przekłuć zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i zachowaniem szczególnego nacisku na higienę. Profesjonalne wyposażenie studia w jednym miejscu.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży piercingu, dlatego wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo klientów, przykładamy dużo uwagi do sprzętu oraz kolczyków odpowiednich na pierwsze przekłucie. Zamawiając nasz towar, możesz mieć pewność, że pochodzi on z zaufanego źródła i wyróżnia się najwyższą jakością. Wszystkie nasze kolczyki spełniają normy europejskie określone w dyrektywie unijnej 76/769/ewg oraz w aneksie ww. Dyrektywy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości kolczyki z tytanu g23 oraz Bioplastu® - najlepsze materiały na czas gojącego się przekłucia. Dla potwierdzenia wiarygodności udostępniamy odpowiednie zaświadczenia. Od 2008 roku cieszymy się zaufaniem setek firm z całej Polski.

Jesteśmy dla Was

Jesteśmy otwarci na potrzeby piercerów. Znamy wyzwania związane ze sztuką przekłuwania ciała. Dlatego jesteśmy gotowi dostarczyć Wam wszystkie produkty, które spełnią Wasze wymagania i oczekiwania. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór materiałów i wzorów, które pomogą Wam tworzyć niesamowite dzieła sztuki na ciałach Waszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie Wam najwyższej jakości i najnowszych wzorów, które sprawią, że Wasze stylizacje będą wyjątkowe. Nieustannie śledzimy nowe trendy i modowe inspiracje, aby dostarczać Wam kolczyki, które są na topie. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś, czego nie ma w naszej ofercie, napisz do nas. Jesteśmy dla Was! :)