Piercing to nie tylko modyfikacje ciała - to sztuka wyrażania siebie. Dla nas to przede wszystkim sposób na podkreślenie indywidualności.

Tworzymy jedną z wiodących firm tego typu na polskim rynku. Zajmujemy się piercingiem w pełnym tego słowa znaczeniu, tworząc coś wyjątkowego - hurtownię, sklep internetowy, stacjonarny oraz salon piercingu.

Dysponujemy szerokim i nowatorskim asortymentem  najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Sklep Arif to nie tylko sprzedaż detaliczna, ale przede wszystkim hurtowa. Prowadząc sklep oraz salon piercingu wiemy, czego możecie potrzebować, stąd też przygotowaliśmy ofertę pod ekspozycję sklepu jak i z wyposaeniem higienicznym salonu. Wszystko jest dostępne od ręki na stronie internetowej.

Jako pierwsi w Warszawie otworzyliśmy sklep stacjonarny, w którym od ręki możesz kupić to, co Cię zaintryguje. Możesz również umówić się tam na przekłucie czy tatuaż, a nawet przynieść swoje produkty do sterylizacji. 

W naszym salonie piercingu, podczas przekłuwania i modyfikacji ciała, stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm - co za tym idzie, wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sterylnych warunkach, a specjalistą w tej dziedzinie jest u nas Morbid. Jeśli wahasz się w jakiejś kwestii związanej z piercingiem, u nas możesz zdobyć fachową wiedzę biorąc udział w zaawansowanych szkoleniach z piercingu.

Nie zwlekaj - wbijaj do nas, odkręć wyobraźnię i wkręć się w świat piercingu

Odwiedzaj nas, będzie kolorowo :)