133 punkty z piercingiem na mapie
Dołącz do Nas!
Napisz na hurt@arif.pl
Wszystkie(133)
Sklep z kolczykami(11)
Studio piercingu(100)
Sklep i salon(22)
Certyfikowane(6)

Sukasz punktu z kolczykami do piercingu w pobliżu swojego domu?
Nasze kolczyki dostępne są w wielu salonach i sklepach współpracujących z nami na terenie całej Polski oraz w wielu krajach europejskich. W tych punktach znajdziesz najwyższej jakości kolczyki z kolekcji Arif.pl! Dzięki naszej mapie z pewnością znajdziesz taki punkt blisko siebie : )

Szukasz piercera? Salonu piercingu w konkretnej lokalizacji?
Studia piercingu, które oferują bezpieczne przekłuwanie i kolczykowanie ciała, zachowujące standardy na jakie przystało w profesjonalnym salonie - nie używają pistoletu do przekłuć tylko igieł. Pracują na dostarczonych przez nas najwyższej jakości kolczykach oraz na specjalistycznych narzędziach do piercingu.

Chcesz kupić kolczyk i wykonać przekłucie w jednym miejscu?
Nic prostszego! Na mapie zaznaczyliśmy dla Ciebie również takie miejsca - tzw dwa w jednym : ) W punktach oznaczonych czerwono-czarnym markerem, nie tylko się przekłujesz, możesz również obejrzeć na żywo i kupić najwyższej jakości kolczyki z naszego sklepu Arif.pl Możesz też tam wpaść na pogaduchy i spędzić miło czas w fajnym towarzychu : )

Co oznacza gwiazdka?
Szczególnie zachęcamy do odwiedzin certyfikowanych punktów przekłuć. Możesz tam spotkać piercerów, którzy odbyli szkolenie w salonie piercingu Arif.pl pod okiem Morbida - jednego z najlepszych piercerów w Polsce. Dzięki temu masz gwarancję, że osoba została przeszkolona na najwyższym poziomie.