Godziny otwarcia sklepu

Do sklepu zapraszamy:

Poniedziałek:11:00 - 18:00
Wtorek:11:00 - 18:00
Środa:11:00 - 18:00
Czwartek:11:00 - 18:00
Piątek:11:00 - 18:00

Wirtualny spacer

Jak dojechać

Sklep stacjonarny oraz salon piercingu Arif - ul.Grochowska 324/15, 03-838 Warszawa.

Punkty orientacyjne w najbliższej okolicy - Dworzec Wschodni, fabryka Wedla, Teatr Powszechny.
Najbliższy przystanek tramwajowy "Bliska" - kursuje tramwaj nr 36, 22
 (z centrum), oraz 71, a także autobusy125135.

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR OSOBISTY DO SKLEPU W WARSZAWIE

Produkty zamówione w naszym sklepie internetowym możesz również odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Składając zamówienie zaznacz opcję "Odbiór osobisty". Serdecznie zapraszamy!

Dla klientów - Atrakcyjne rabaty

Dla klientów salonu piercingu Arif w dniu przekłucia oferujemy rabat 20% na całą biżuterię. Oferta produktów oraz ich dostępność może się różnić od oferty sklepu internetowego. Jeśli spodobało Ci się coś na stronie i nie jesteś pewny czy znajdziesz to stacjonarnie - zadzwoń lub napisz do nas :)

W sklepie stacjonarnym nie sprzedajemy produktów do wykonywania przekłuć (igły, rękawiczki, podkłady itp.) i wyposażenia studia - te produkty posiadamy w sprzedaży wyłącznie przez sklep internetowy

Piercing to szerokie pojęcie, które obejmuje różne formy przekłuwania i kolczykowania ciała. Od początku ludzkości człowiek dbał o wygląd swojego ciała i ozdabiał je na wiele sposobów. Zarówno w starożytności jak i współcześnie ludzie mieli potrzebę upiększania własnego ciała. Najbardziej rozpowszechnioną odmianą piercingu jest zdecydowanie piercing ucha - jest to najpopularniejsza i jedna z najstarszych form piercingu.

Największą popularnością cieszą się przekłucia ucha typu: lobe, conch, tragus, helix, rook, do których można założyć wiele rodzajów kolczyków do piercingu; od labretów, kółek i podkówek po bardziej wyszukane ozdoby typu klickery, nausznice i inne kolczyki do uszu. Kolczyk w uchu w nikim nie budzi już zdziwienia, nawet jeśli są to coraz bardziej wyszukane iwyrafinowane ozdoby takie jak rozpychacze do uszu, plugi i tunele, czy jeszcze bardziej etniczne ozdoby takie jak spirale i ciężarki do rozciągania ucha.

Jeszcze kilka lat temu, noszenie kolczyków w innych miejscach, niż dolna cześć małżowiny usznej, było postrzegane jako wyraz przynależności do subkultury, było interpretowane jako akt odwagi, ale jednocześnie nie zawsze był to wyraz dobrego smaku. Obecnie piercing stał się tak popularnym zabiegiem estetycznym, że wielu młodych ludzi traktuje go jak część modnej garderoby i nie chce, by doszukiwano się w tym innych aspektów.

Przykładem tego typu modnej ozdoby mogą być kolczyki do nosa, na które decyduje się coraz więcej osób, czy kolczyki do pępka. Przekłucia wargi oraz okolic ust również cieszą się dużą popularnością, tak jak niewidoczne na pierwszy rzut oka przekłucie języka. Piercing jest popularną formą modyfikacji wyglądu, dla większości ludzi noszących ozdoby na ciele, ma on przede wszystkim znaczenie estetyczne, podobnie jak malowanie włosów czy stylizacja paznokci.

Ciekawą formą piercingu, która zdobywa coraz większe uznanie wśród osób przekłuwających się, są implanty, m.in tytanowe mikrodermale. Możliwość wymiany nakrętek w różnych kształtach i z różnymi ozdobami daje dużo możliwości modyfikacji biżuterii.

Piecing stał się tak popularny w obecnych społecznościach, że trudno wyraźnie rozpoznać, do jakiej grupy społecznej należy jego posiadacz. Duża część klientów studiów piercingu to ludzie młodzi, jednak piercing jest też coraz częściej spotykany wśród osób uprawiających zawody wymagające społecznego zaufania, takich jak nauczyciele, lekarze, czy przedstawiciele służb publicznych. Kolczyki są również bardzo popularne wśród różnego pokroju artystów (jak np aktorka Scarlett Johansson, piosenkarki; Fergie, Beyonce, czy Rihanna) oraz generalnie wśród ludzi chcących podkreślić swój indywidualny styl lub poszukujących jeszcze własnej tożsamości.

W naszej ofercie znajdziesz kolczyki do piercingu z wysokiej jakości tytanu G23, Bioplastu® oraz stali chirurgicznej 316L. Oprócz klasycznych kolczyków idealnych na pierwsze przekłucie dla osób prowadzących salony przekłuć, znajdziecie również najwyższej jakości eleganckie i ekskluzywne kolczyki ze złota. Szeroka oferta dotyczy także nakrętek do kolczyków z gwintem wewnętrznym oraz z gwintem zewnętrznym. Znajdziecie u nas ozdoby z kolorowymi opalami, z oryginalnymi kryształkami Swarovskiego i mieniącymi się cyrkoniami. Szeroki wybór różnego rodzaju dodatków do kolczyków takich jak pręty, kulki, stożki. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą hurtową - współpracujemy z firmami z całej Polski! Szukasz kolczyków lub interesują Cię akcesoria do piercingu do wyposażenia własnego studia? U nas dostaniesz wszystko w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!