Ekspozytor z tunelami (PA902)

340,00 zł

Kupując ten produkt dostajesz na kolejne zakupy.

Opis produktu
Ekspozytor z tunelami. Zawiera 28 zakręcanych stalowych tuneli, w rozmiarach od 3 mm do 12 mm. Cena obejmuje ekspozytor wraz z prezentowanymi na nim tunelami (po 1 sztuce).

Wymiary ekspozytora:
Szerokość (przy podstawie): 9,5 cm;
Wysokość: 14,5 cm.

Produkty znajdujące się na ekspozytorze widoczne są w zakładce "Produkty powiązane".

Cena za 1 sztukę.
Dane techniczne
Ekspozytor z kolczykami
Opinie

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
 • Tunel z odkręcaną ścianką - 8,00 zł

  Tunel zamykany odkręcaną ścianką wykonany ze stali chirurgicznej (316L). Odkręcane ścianki ułatwią umieszczenie tuneli w uszach, a gładkie krawędzie nie podrażniają uszu. Tunel o siodłowym kształcie - zewnętrzna krawędź jest szersza co sprawia, że tunel dobrze trzyma się w uchu. Cena za 1 sztukę.
   

  Zobacz

 • Tunel z odkręcaną ścianką - 8,00 zł

  Klasyczny tunel z odkręcaną ścianką, wykonany ze stali chirurgicznej. Odkręcane ścianki ułatwią umieszczenie tuneli w uszach, a gładkie krawędzie nie podrażniają uszu. Jeżeli jesteś prawdziwym fanem piercingu to musisz je mieć! Cena za 1 sztukę.
   

  Zobacz

 • Czarny stalowy tunel z odkręcaną ścianką - 13,00 zł

  Czarny stalowy tunel z odkręcaną ścianką. Odkręcane ścianki ułatwią umieszczenie tuneli w uszach, a gładkie krawędzie nie podrażniają uszu. Jeżeli jesteś prawdziwym fanem piercingu to musisz je mieć! Cena za 1 sztukę.
   

  Zobacz

 • Czarny tunel do ucha - anodyzowany

  Tunel z odkręcaną ścianką - 12,00 zł

  Czarny tunel z odkręcaną ścianką, wykonany ze stali chirurgicznej. Odkręcane ścianki ułatwią umieszczenie tuneli w uszach, a gładkie krawędzie nie podrażniają uszu. Tunel o siodłowym kształcie - zewnętrzna krawędź jest szersza co sprawia, że tunel dobrze trzyma się w uchu. Cena za 1 sztukę.
   

  Zobacz

Zobacz podobne produkty