Powrót
6/31

Długopis 8-kolorowy (GA316)

7,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny.Kupując ten produkt dostajesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu
Wielokolorowy długopis, który przywołuje wspomnienia z dzieciństwa! Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych każdy uczeń miał taki długopis w swoim piórniku. Choć teraz może się wydawać, że trąci nieco myszką, w tamtych czasach był niezwykle nowatorski, ale przede wszystkim praktyczny. Kultowy design minionej epoki, świetnie leży w dłoni, idealny zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych. Świetnie sprawdzi się w kaligrafii i rysunku, zostawia na kartkach ładne, wyraziste kolory.

Doskonały pomysł na prezent, który przywoła wspomnienia! Długopis idealny do szkoły, domu i biura, dla dorosłych i dla dzieci.

Ciekawostki:
- krążą legendy, że narysowane nim przedmioty materializują się;
- początkowo tym właśnie długopisem miały być podpisane porozumienia sierpniowe w Gdańsku;
- długopis 8 w 1 zapewnia lepszą i szybszą organizację notatek;
- pisanie ręczne w dobie cyfryzacji i wszechobecnej elektroniki, okazuje się być pożytecznym - w jednej ze szkół w Edynburgu przeprowadzono eksperyment i okazało się, że uczniowie posługujący się wiecznymi piórami lepiej sobie radzą z nauką, piszą staranniej, a w dodatku zyskują wyższą samoocenę.

Długopis wielokolorowy z 8 przyciskami do włączania poszczególnych kolorów: czarnego, niebieskiego, zielonego, pomarańczowego, różowego, fioletowego, czerwonego i żółtego.
Wykonany z plastiku.
Opinie

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Długopis 8-kolorowy

Długopis 8-kolorowy

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: