Masz pytanie?         +48.501-750-098        arif@arif.pl
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do

HURTOWNIA Z KOLCZYKAMI DO PIERCINGU

Oferta hurtowa piercing

Wsparcie telefoniczne

Zapewniamy profesjonalną pomoc dotyczącą naszych produktów. Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania odnośnie naszej oferty - zadzwoń do nas - chętnie pomożemy. Służymy pomocą i radą. Wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane po wybraniu nr: 501 750 098. Do usłyszenia :) 

Wysoka jakość produktów
Zamawiając nasz towar, możesz mieć pewność, że pochodzi on z zaufanego źródła i wyróżnia się dobrą jakością. Wszystkie nasze kolczyki spełniają normy europejskie określone w dyrektywie unijnej 76/769/EWG oraz w aneksie ww. dyrektywy. Dla potwierdzenia wiarygodności udostępniamy odpowiednie zaświadczenia. Cieszymy się zaufaniem firm z całej Polski. 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo
Sami prowadzimy salon piercingu i wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo klientów. W naszym salonie zakładamy wyłącznie kolczyki z najwyższej jakości tytanu G23 oraz z Bioplastu®, ponieważ są to najlepsze materiały na czas gojącego się przekłucia.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo stworzyliśmy edukacyjny kanał na Youtubena którym dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą z zakresu higieny i bezpieczeństwa w piercingu.

Błyskawiczna i darmowa wysyłka
Zabrakło kolczyków? Potrzebujesz towaru natychmiast? Zamów paczkę kurierem :) Paczki opłacone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Dodatkowo zamówienia powyżej 100zł wysyłamy na nasz koszt! Jeśli cenisz sobie szybką realizację zamówień - możesz na nas liczyć!  

Brak minimalnej wartości zamówienia
Komfortowa oferta dla wszystkich przekłuwających :) Brakuje jednego kolczyka? - możesz śmiało zamówić u nas pojedyncze sztuki, nie musisz zbierać zamówienia przez cały miesiąc - u nas nie ma limitów, nie ma minimalnej wartości zamówienia!    

 

Powrót
Koszyk
... jest pusty
Bądź na bieżąco


Najnowszy odcinek ExpierceTV Kanał YouTube Profil Facebook Profil Instagram Profil Pinterest Galeria zdjęć #arifpiercing
Informacje