Masz pytanie?         +48.501-750-098        arif@arif.pl
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Informacje o produkcie

Implant NFC + zestaw montażowy (PI001)

440.00 zł

Materiał Bioglass
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Lubisz To?
Opis
Linki
Recenzje

Implant NFC

 
Niniejszy zestaw zawiera implant NFC oraz wszystkie sterylne materiały potrzebne do przeprowadzenia zabiegu instalacji chipu w ciele. Może być odczytywany i zapisywany przez wiele typów systemów RFID ISO14443A oraz wszystkich urządzeń do czytania i zapisu zgodnych z NFC, w tym urządzeń USB i wszystkich telefonów komórkowych obsługujących technologię NFC.

Implant jest umieszczony w biologicznie bezpiecznej, cylindrycznej rurce bioglassowej o wymiarach 2 x 12 mm. Bateria biokomputerowa jest szczelnie zamknięta laserowo, a sam implant jest sprawdzany pod kątem funkcji przed włożeniem do specjalnej strzykawki, cały zestaw jest dodatkowo sterylizowany gazem EO.

Dodatkowo producent przeprowadził serię badań i testów w warunkach laboratoryjnych. Produkty zostały poddane próbie próżniowej oraz wystawione na działanie azotu, były badane przy użyciu impulsu elektromagnetycznego, a nawet upieczone w piecu! :)
Wyniki tych testów umieszczone są do wglądu na oficjalnej stronie DangerousThings. Implanty przeszły pomyślnie wszystkie testy.

Co wchodzi w skład zestawu:
  • 1 gotowa do zabiegu sterylna strzykawka z implantem
  • 1 jednorazowy aplikator z preparatem ChloraPrep® do przygotowania skóry przed zabiegiem (zobacz jak używać)
  • 1 sterylna wkładka gazy do pielęgnacji rany po zabiegu
  • 1 sterylny bandaż samoprzylepny
  • 1 para rękawiczek 


Specyfikacja implantu (pełna specyfikacja producenta)
125kHz EM41xx/EM4200/HID/Indala kompatybilny z ATA5577 RFID chipset
Pełny arkusz danych dla chipa NXP NTAG216 RFID / NFC
Zaprogramowane w trybie EM41xx z 40-bitowym unikatowym identyfikatorem
Zamknięty w "Bioglassie" o średnicy 2,1 mm do 12 mm z nietoksycznym epoksydem
Specyficzna powłoka umożliwia łatwe usuwanie / wymianę
Wstępnie przetestowany i wstępnie załadowany w strzykawkę
Implant z chipem NTAG216 zgodnym z normą ISO14443-A i NFC typu 2 13.56 MHz, ISO14443A - kompatybilny z wszystkimi systemami RFID ISO14443A. Zgodny z NFC Type 2 - kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami NFC. 
 
Przeprowadzenie bezpiecznej instalacji implantu w dłoni wymaga zdecydowanej ręki i doświadczenia, oraz zachowania wszelkich procedur aseptycznych. Dlatego polecamy naszym klientom, aby udali się na taki zabieg do profesjonalnego piercera - specjalisty od przekłuwania lub modyfikacji ciała. Jeśli szukasz salonu przekłuć w Twojej okolicy, możesz skorzystać z naszego przewodnika, aby znaleźć profesjonalistę w Twoim regionie.


 
OSTRZEŻENIE Implant RFID xEM przeszedł kontrole jakości podczas produkcji i został poddany testowi baterii w różnych prywatnych laboratoriach, nie został jednak przetestowany ani certyfikowany przez żadną agencję regulującą implantację lub stosowanie wewnątrz ciała ludzkiego. Korzystanie z tego urządzenia odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.
 
Chcesz dowiedzieć się więcej o biohackingu i implantach? Obejrzyj nasz film poświęcony temu tematowi.
Produkt nie może być poddany procesowi sterylizacji. Więcej o sterylizacji.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
poprzedni Produkt 2 z 2
w kategorii biohacking
 
Koszyk
... jest pusty
Bądź na bieżąco


Najnowszy odcinek ExpierceTV Kanał YouTube Profil Facebook Profil Instagram Profil Pinterest Galeria zdjęć #arifpiercing
Informacje