Powrót
36/36

Implant RFID + zestaw montażowy (PI002)

260,00 zł

Kupując ten produkt dostajesz na kolejne zakupy.

Opis produktu


Niniejszy zestaw zawiera implant i wszystkie sterylne materiały potrzebne do przeprowadzenia zabiegu instalacji chipu w ciele. 
Implant jest układem scalonym ATI5577 125kHz ISO11784 / 785, który jest wstępnie zaprogramowany w trybie kompatybilnym z EM41xx / EM4200. Bateria biokomputerowa jest szczelnie zamknięta laserowo, a sam implant jest sprawdzany pod kątem funkcji przed włożeniem do specjalnej strzykawki, cały zestaw jest dodatkowo sterylizowany gazem EO.

Dodatkowo producent przeprowadził serię badań i testów w warunkach laboratoryjnych. Produkty zostały poddane próbie próżniowej oraz wystawione na działanie azotu, były badane przy użyciu impulsu elektromagnetycznego, a nawet upieczone w piecu! :)
Wyniki tych testów umieszczone są do wglądu na oficjalnej stronie DangerousThings. Implanty przeszły pomyślnie wszystkie testy. Implant jest umieszczony w biologicznie bezpiecznej, cylindrycznej rurce bioglassowej o wymiarach 2 x 12 mm.
Jest to świetny pakiet startowy dla osób dopiero wchodzących w klimat biohackingu i implantów elektronicznych. Jest kompatybilny z wieloma niedrogimi komercyjnymi czytnikami 125kHz i niezależnymi kontrolerami dostępu. 
 
Specyfikacja implantu (pełna specyfikacja producenta)
13.56MHz ISO14443A i NFC zgodny z normą NTAG216 chipset RFID
Pełny arkusz danych dla chipa NXP NTAG216 RFID / NFC
7 bajtów UID i 880 bajtów pamięci odczytu / zapisu użytkownika
Zamknięty w "Bioglassie" o średnicy 2,1 mm do 12 mm z nietoksycznym epoksydem
Specyficzna powłoka umożliwia łatwe usuwanie / wymianę
Wstępnie przetestowany i wstępnie załadowany w strzykawkę

Co wchodzi w skład zestawu:
  • 1 gotowa do zabiegu sterylna strzykawka z implantem
  • 1 jednorazowy aplikator z preparatem ChloraPrep® do przygotowania skóry przed zabiegiem (zobacz jak używać)
  • 1 sterylna wkładka gazy do pielęgnacji rany po zabiegu
  • 1 sterylny bandaż samoprzylepny
  • 1 para rękawiczek
Przeprowadzenie bezpiecznej instalacji implantu w dłoni wymaga zdecydowanej ręki i doświadczenia, oraz zachowania wszelkich procedur aseptycznych. Dlatego polecamy naszym klientom, aby udali się na taki zabieg do profesjonalnego piercera - specjalisty od przekłuwania lub modyfikacji ciała. Jeśli szukasz salonu przekłuć w Twojej okolicy, możesz skorzystać z naszego przewodnika, aby znaleźć profesjonalistę w Twoim regionie.
 OSTRZEŻENIE Implant RFID xEM przeszedł kontrole jakości podczas produkcji i został poddany testowi baterii w różnych prywatnych laboratoriach, nie został jednak przetestowany ani certyfikowany przez żadną agencję regulującą implantację lub stosowanie wewnątrz ciała ludzkiego. Korzystanie z tego urządzenia odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.

Chcesz dowiedzieć się więcej o biohackingu i implantach? Obejrzyj nasz film poświęcony temu tematowi.Dane techniczne
Implanty Biohacking
Opinie

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Implant RFID + zestaw montażowy

Implant RFID + zestaw montażowy

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: