Powrót
34/32

Implant NExT Deluxe Kit RFID + NFC (PI003)

499,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny.Kupując ten produkt dostajesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu

Innowacyjne rozwiązanie od Dangerous Things! NExT to nowatorski chip o podwójnej częstotliwości, który pozwoli Ci wkroczyć w nowoczesny świat biohackingu. Jeśli chcesz korzystać z możliwości jakie daje zarówno implant NFC wysokiej częstotliwości, jak i implant RFID niskiej częstotliwości to NExT jest tym, czego potrzebujesz. Technologiczne usprawnienia przyszłości są w zasięgu Twojej ręki!

Niniejszy zestaw „NExT Deluxe Kit” zawiera implant NExT RFID + NFC oraz wszystkie sterylne materiały potrzebne do przeprowadzenia zabiegu instalacji chipu w ciele. Implant jest umieszczony w biologicznie bezpiecznej, cylindrycznej rurce bioglassowej o wymiarach 2,12 x 14 mm.

Co wchodzi w skład zestawu:

 • 1 gotowa do zabiegu sterylna strzykawka z załadowanym implantem
 • 2 jednorazowe chusteczki z preparatem ChloraPrep® do przygotowania skóry przed zabiegiem
 • 1 sterylna wkładka gazy do pielęgnacji rany po zabiegu
 • 1 sterylny opatrunek samoprzylepny
 • 1 para niesterylnych, nielateksowych rękawiczek
 • Karta diagnostyczna RFID
 • Detektor pola X 125kHz
 • Detektor pola X 13.56MHz
 • Kontroler dostępu xEM
 • Czytnik Dangerous KBR1 RFID

 

13.56MHz NTAG216 NFC Chip

 • 13.56MHz NXP NTAG216 ISO14443A & NFC Type 2 chip
 • Pełny arkusz danych dla chipa NXP NTAG216 RFID/NFC
 • 7 bajtów UID i 886 bajtów pamięci odczytu/zapisu użytkownika
 • 10 lat przechowywania danych, oceniony na 100 tys. zapisów na blok pamięci

 

125kHz T5577 RFID Chip

 • 125kHz EM41xx/EM4200/HID/Indala kompatybilny z T5577 RFID chipset
 • Pełny arkusz danych dla chipa Atmel ATA5577
 • Zobacz film o T5577
 • Zaprogramowane w trybie EM41xx z 40-bitowym unikatowym identyfikatorem

 


Karta diagnostyczna RFID - RFID Diagnostic Card (RDC)
Karta diagnostyczna RFID to cienkie, elastyczne urządzenie wielkości karty kredytowej, które może określić częstotliwość i cykl pracy dowolnego pasywnego czytnika RFID lub NFC o niskiej (125kHz) lub wysokiej (13.56MHz) częstotliwości.
Jeśli w Twojej szkole, biurze czy budynku mieszkalnym znajduje się czytnik RFID/NFC, za pomocą tej karty diagnostycznej możesz łatwo sprawdzić czy jest on aktywny, na jakiej częstotliwości pracuje i jaki jest cykl jego pracy.
Narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby z łatwością zmieściło się w dowolnym nośniku kart, portfelu lub torebce, a diody LED wskaźnika częstotliwości można zobaczyć bez konieczności wyjmowania karty!

Detektor pola X
Detektor pola X został zaprojektowany tak, aby wskazywał idealne położenie, obrót i orientację w jakich należy umieścić chip podczas zbliżenia do czytnika.
W przeciwieństwie do karty diagnostycznej RFID (RDC), detektor pola X (XFD) jest dostrojony do jednej częstotliwości. Jeśli chcesz sprawdzić na jakiej częstotliwości działa dany czytnik, użyj RDC.

Czytnik Dangerous KBR1 RFID
KBR1 to czytnik RFID w stylu „klina klawiatury”. Klin klawiatury to interfejs, który pozwala urządzeniu niebędącemu klawiaturą podłączyć się do komputera tak, jakby wysyłał dane z klawiatury. Po podłączeniu czytnika do komputera wystarczy zbliżyć do niego chip, a identyfikator chipa zostanie automatycznie wpisany tam gdzie znajduje się kursor. Identyfikator chipa może posłużyć jako hasło do odblokowania komputera czy zalogowania się do mediów społecznościowych.

Kontroler dostępu xEM
Prosty i łatwy w użyciu kontroler dostępu RFID. Jest to kompletny, samodzielny system, który nie wymaga zewnętrznego komputera ani mikrokontrolera. Umożliwia zaprogramowanie procedur dostępu w takich elementach jak drzwi z zamkiem elektronicznym, rygle, bramki, szlabany czy bramy przesuwne. W zależności od ustawień przekaźnik może być aktywowany na 1 lub 5 sekund.
- działa w zakresie od +9V do +12V DC
- odczytuje identyfikatory tagów EM41xx/EM42xx 125kHz
- umożliwia przechowywanie do 50 identyfikatorów tagów
- w zestawie dwa breloki, za pomocą których możesz dodawać/kasować identyfikatory z listy autoryzowanych tagów
- pobiera 60mA w stanie bezczynności; 102mA, gdy przekaźnik jest aktywny
- specyfikacja anteny: 125kHz 543,2μH 7,93Ω

Przeprowadzenie bezpiecznej instalacji implantu w dłoni wymaga zdecydowanej ręki i doświadczenia, oraz zachowania wszelkich procedur aseptycznych. Dlatego polecamy naszym klientom, aby udali się na taki zabieg do profesjonalnego piercera - specjalisty od przekłuwania lub modyfikacji ciała.

Link do strony producenta.

 OSTRZEŻENIE Producent implantu NExT dołożył wszelkich starań, aby produkt zachował  najwyższe normy bezpieczeństwa. Podczas produkcji przeszedł liczne kontrole oraz został poddany testowi baterii w różnych prywatnych laboratoriach. Nie został jednak przetestowany ani certyfikowany przez żadną agencję regulującą implantację lub stosowanie wewnątrz ciała ludzkiego. Korzystanie z tego urządzenia odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.

Chcesz dowiedzieć się więcej o biohackingu i implantach? Obejrzyj nasz film poświęcony temu tematowi.

Dane techniczne
Implanty Biohacking
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Implant NExT Deluxe Kit RFID + NFC

Implant NExT Deluxe Kit RFID + NFC

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: