Powrót
23/54

Kółko segmentowe - Nocne (AN462)

20,00 zł

Tego produktu brak w magazynie.

Kupując ten produkt dostajesz na kolejne zakupy.

Opis produktu
Nocne kółko segmentowe wykonane z wysokiej jakości niealergicznego tytanu G23. Kolczyki ze stopu tytanu G23 są szczególnie polecane na świeże przekłucie oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Kolczyki z kolekcji AnodizeME, anodowane ręcznie w Laboratorium Arif. Każda sztuka została starannie wybrana i pokolorowana. Poszczególne kolczyki różnią się od siebie pod względem nasycenia koloru co sprawia, że każdy jest wyjątkowy. By dowiedzieć się więcej o anodyzacji, odwiedź zakładkę "Anodyzacja".

Cena za 1 sztukę.

Najpopularniejsze przekłucia, do których polecamy nasze kółka:

smiley, septum, lobe (płatek ucha), helix, nostril, tongue web, lip (warga), snake bites, spider bites, tragus, rook, daith, conch, snug, orbital, ufo, forward helix, tongue ring

Dane techniczne
Materiał Tytan chirurgiczny G23 - Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jedenym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.
Typ kolczyka Segment ring
Grubość pręta 1,2 mm
Wymiar wewnętrzny 10 mm
Opinie
Agnieszka L 19-06-2019

Kolczyk jest śliczny, i bardzo fajnie prezentuje się na uchu. Moi znajomi byli nim zachwyceni, mało tego, uznali, że też zostaną klientami arif'a skoro są tutaj takie cuda ^^

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Dodaj opinię

Kółko segmentowe - Nocne

Kółko segmentowe - Nocne

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Anodyzacja

Anodyzacja kolczyków

Anodyzacja to elektrochemiczne utlenianie powierzchni tytanu.

Podczas tego procesu nie używa się barwników jak i nie nakłada się żadnych dodatkowych warstw na kolczyki. Kolor uzyskany za pomocą anodyzacji zależny jest od napięcia prądu zastosowanego w trakcie zabiegu.

Niepowtarzalny kolor uzyskany za pomocą ręcznej anodyzacji pozwala na stworzenie własnej, unikatowej kolekcji kolczyków w niespotykanych barwach.

Jak mierzymy kółka

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: