Powrót
15/49

Czarny segment ring clicker z tytanu (PK410)

28,00 zł

Kupując ten produkt dostajesz na kolejne zakupy.

Opis produktu

Czarne kółko typu clicker wykonane z wysokiej jakości niealergicznego tytanu G23. Kolczyki ze stopu tytanu G23 są szczególnie polecane na świeże przekłucie oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Szukasz idealnie gładkiego kółka do piercingu, ale standardowe segmenty trudno się zamyka, a małe kuleczki w klasycznych CBR przyprawiają Cię o nocne koszmary? Wreszcie wygodne do zapinania segment ringi! Kółko zamyka się na kliknięcie.

Cena za 1 sztukę.

Najpopularniejsze przekłucia, do których polecamy nasze kółka:

smiley, septum, lobe (płatek ucha), helix, nostril, tongue web, lip (warga), snake bites, spider bites, tragus, rook, daith, conch, snug, orbital, ufo, forward helix, tongue ring

Dane techniczne
Materiał Tytan chirurgiczny G23 - Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jedenym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.
Typ kolczyka Clicker
Grubość pręta 1,2 mm
Długość pręta 8 mm, 10 mm
Opinie
Sandra A 27-07-2019

Kolczyk jest okej. Zamknięcie bardzo łatwe, ale jeśli chodzi o wyjęcie go... bardzo ciężko jest go otworzyć i są trudności ze znalezieniem tego clickera.

  Łukasz W 05-07-2019

  Mega wygodne zapinanie, jakość na najwyższym poziomie

   Dodaj opinię

   Czarny segment ring clicker z tytanu

   Czarny segment ring clicker z tytanu

   Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
   Jak mierzymy kółka

   Zdjęcia produktu od naszych klientów

   Zobacz podobne produkty

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: