Masz pytanie?         +48.501-750-098        arif@arif.pl
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do

OFERTA PRACY - Sprzedawca

Jeśli szukasz pracy lub znasz kogoś kto szuka - zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprzedawca

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż, prowadzenie sklepu z biżuterią do piercingu oraz obsługę mejlową i telefoniczną Klientów internetowych sklepu arif.pl oraz klientów salonu piercingu.

Zadania:
- Aktywna sprzedaż w sklepie stacjonarnym- doradzanie w wyborze towaru, promowanie bezpiecznego piercingu
- Umawianie Klientów do salonu piercingu;
- Telefoniczne oraz mailowe wsparcie Klienta Internetowego;
- Uzupełnianie towaru (praca w programie magazynowym, uzupełnianie szufladek);
- Obsługa kasy fiskalnej, terminala;
- Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz dbałość o witryny sklepu.

Od kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej;
- Umiejętności słuchania Klienta;
- Koncentracji;
- Umiejętności pracy nad kilkoma rzeczami jednocześnie;
- Uprzejmości, otwartości i cierpliwości w stosunku do Klienta i współpracowników;
- Komunikatywnej znajomość języka angielskiego;

Poszukujemy przede wszystkim osoby dobrze zorganizowanej i lubiącej pracować z ludźmi.  Zainteresowanie piercingiem w celu doradzenia Klientowi, bądź znajomość oferty sklepu będzie dodatkowym atutem.

Wybranej osobie zaoferujemy:
- Gwarancję, że w pracy nie będzie czasu na nudę;
- Pracę na godziny w niepełnym wymiarze godzin (4-6 godzin dziennie, dłużej podczas urlopów pracowników)
- Możliwości szkoleń zawodowych i osobistych;
- Kawę, herbatę, mamby ;)

Zależy Ci na tej pracy?
Jeśli tak, to wyślij do nas aktualne CV  oraz list motywacyjny, w którym przekonasz nas, że to właśnie Ty jestes urodzonym sprzedawcą.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres office@arif.pl z tytułem wiadomości:
Imię i nazwisko. Praca.

Oferta ważna do znalezienia odpowiedniej osoby. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”
Koszyk
... jest pusty
Bądź na bieżąco

Najnowszy odcinek ExpierceTV Kanał YouTube Profil Facebook Profil Instagram Profil Pinterest Galeria zdjęć #arifpiercing
Informacje