Powrót
20/94

Kolczyk do industriala - Lodowy (AN445)

20,00 zł

Kupując ten produkt dostajesz na kolejne zakupy.

Opis produktu

Lodowy kolczyk do przekłucia typu industrial wykonany z wysokiej jakości niealergicznego tytanu G23. Kolczyki ze stopu tytanu G23 są szczególnie polecane na świeże przekłucie oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Kolczyki z kolekcji AnodizeME, anodowane ręcznie w Laboratorium Arif. Każda sztuka została starannie wybrana i pokolorowana. Poszczególne kolczyki różnią się od siebie pod względem nasycenia koloru co sprawia, że każdy jest wyjątkowy. By dowiedzieć się więcej o anodyzacji, odwiedź zakładkę "Anodyzacja".

Cena za 1 sztukę.

Dane techniczne
Materiał Tytan chirurgiczny G23 - Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jedenym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.
Typ kolczyka Industrial
Grubość pręta 1,6 mm
Długość pręta 32 mm, 35 mm
Gwint Zewnętrzny
Rozmiar nakrętki 5 mm
Opinie
Łukasz W 03-06-2019

Piękny lodowy odcień z charakterem

  Dodaj opinię

  Kolczyk do industriala - Lodowy

  Kolczyk do industriala - Lodowy

  Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
  Anodyzacja

  Anodyzacja kolczyków

  Anodyzacja to elektrochemiczne utlenianie powierzchni tytanu.

  Podczas tego procesu nie używa się barwników jak i nie nakłada się żadnych dodatkowych warstw na kolczyki. Kolor uzyskany za pomocą anodyzacji zależny jest od napięcia prądu zastosowanego w trakcie zabiegu.

  Niepowtarzalny kolor uzyskany za pomocą ręcznej anodyzacji pozwala na stworzenie własnej, unikatowej kolekcji kolczyków w niespotykanych barwach.

  Zdjęcia produktu od naszych klientów

  Zobacz podobne produkty