Powrót
21/94

Kolczyk do industriala - Nocny (AN465)

20,00 zł

Tego produktu brak w magazynie.

Kupując ten produkt dostajesz na kolejne zakupy.

Opis produktu

Nocny kolczyk przekłucia typu industrial wykonany z wysokiej jakości niealergicznego tytanu G23. Kolczyki ze stopu tytanu G23 są szczególnie polecane na świeże przekłucie oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Kolczyki z kolekcji AnodizeME, anodowane ręcznie w Laboratorium Arif. Każda sztuka została starannie wybrana i pokolorowana. Poszczególne kolczyki różnią się od siebie pod względem nasycenia koloru co sprawia, że każdy jest wyjątkowy. By dowiedzieć się więcej o anodyzacji, odwiedź zakładkę "Anodyzacja".

Cena za 1 sztukę.

Dane techniczne
Materiał Tytan chirurgiczny G23 - Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jedenym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.
Typ kolczyka Industrial
Grubość pręta 1,6 mm
Długość pręta 32 mm, 35 mm, 38 mm
Gwint Zewnętrzny
Rozmiar nakrętki 5 mm
Opinie

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Kolczyk do industriala - Nocny

Kolczyk do industriala - Nocny

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Anodyzacja

Anodyzacja kolczyków

Anodyzacja to elektrochemiczne utlenianie powierzchni tytanu.

Podczas tego procesu nie używa się barwników jak i nie nakłada się żadnych dodatkowych warstw na kolczyki. Kolor uzyskany za pomocą anodyzacji zależny jest od napięcia prądu zastosowanego w trakcie zabiegu.

Niepowtarzalny kolor uzyskany za pomocą ręcznej anodyzacji pozwala na stworzenie własnej, unikatowej kolekcji kolczyków w niespotykanych barwach.

Zobacz podobne produkty