Powrót
141/147

Labret retainer (PW132)

16,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu
Labret z Bioplastu® z wciskaną zatyczką typu push-in to uniwersalny retainer do noszenia w wielu przekłuciach uszu i twarzy.

Bioplast® jest hipoalergiczny, co oznacza, że jest odpowiedni nawet dla osób o wrażliwej skórze, które są podatne na reakcje alergiczne na inne materiały. Jest również elastyczny i delikatny dla tkanek, co zapewnia komfortowe noszenie. Zatyczka typu push-in umożliwia łatwe i bezpieczne zakładanie oraz zdejmowanie biżuterii.

Przeźroczysty retainer jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacjach i miejscach, w których warto zachować dyskrecję w noszeniu piercingu. 

PB415- Tytanowy złoty kolczyk do pepka z krysztalkami

Dane techniczne
Materiał

Bioplast® -  Jeden z najlepszych materiałów dla początkowych procesów gojenia (biokompatybilny polimer). Zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii (nie zawiera niklu). Występuje w kilku kolorach, jest nieco mniej elastyczny od PTFE. Może być poddany procesowi sterylizacji w autoklawie (121 stopni C). Kolczyk z bioplastu można przyciąć na odpowiednią długość i nagwintować metalowymi kulkami.

Grubość pręta 1,2 mm
Długość pręta 6 mm, 8 mm, 10 mm
Gwint Wtykany
Typ nakrętki Dysk
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Labret retainer

Labret retainer

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzymy labrety

Zdjęcia od naszych klientów

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: