• Proste
  Kolczyki do nosa, biżuteria do przekłuć typu nostril. Kolczyki z prostymi pręcikami do przekłuć płatka nosa. Proste kolczyki są łatwe użytkowaniu, najczęściej są to kolczyki jednoelementowe, ozdoby nie są odkręcane. Wystarczy przełożyć kolczyk przez kanał przekłucia, tak aby ozdoba była widoczna na zewnątrz płatka nosa i gotowe! Kolczyk w nosie z małym połyskującym kryształkiem może być bardzo delikatny i estetyczny, wybierz kształt który najbardziej pasuje do Ciebie!
 • Zakręcone
  Zakręcony kolczyk do nosa, czyli kolczyk pigmej, to jedna z najczęściej wybieranych form biżuterii do przekłuć płatka nosa. Swoją nazwę zawdzięcza zakręconej w specyficzny sposób końcówce kolczyka, która sprawia że jest wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Zakręcona część kolczyka znajdująca się wewnątrz nosa zapobiega wypadnięciu ozdoby. Zakręcone zakończenie utrzymuje kolczyk w stabilnej pozycji, eliminuje ponadto niedogodności związane z kontuzją nosa w razie przypadkowego uderzenia w nos np podczas grania w siatkówkę (trzon kolczyka prostego może w takiej sytuacji ukłuć użytkownika w przegrodę nosową). 
 • Kółka do nosa
  Kółko rozginane to okrągły kolczyk do nosa, pasuje doskonale do przekłuć płatka nosa typu nostril. Kółka rozginane występują również w formie otwartych kółeczek, które można nosić jako fake piercing, czyli kolczyki niewymagające przekłucia. Aby założyć kolczyk, należy rozgiąć kółeczko do boku i po założeniu ponownie dogiąć je w ten sam sposób, aby kolczyk się nie odkształcił, czyli pozostał ładnie okrągły. Kolczyk do nosa - kółko rozginane sprawdzi się jako delikatna ozdoba z drobnym krystałkiem, która doskonale uzupełni Twoją stylizację!
 • Septum
  Kolczyki do septum, czyli kolczyki do przegrody nosa. Przekłucie przegrody to bardzo charakterystyczne i jedne z najpopularniejszych przekłuć. Ważne, aby do septum dobrać odpowiedni kolczyk, zbyt duże kółeczko może wyglądać mniej estetycznie, ale ozdoba odpowiednio dobrana, będzie prezentować się doskonale. Jeśli szukasz nowej biżuterii do septum, zajrzyj do naszej oferty, znajdziesz tam wiele ciekawych wzorów m.in clickery zdobione błyszczącymi cyrkoniami SWAROVSKI®.
 • D-ring
  D-ring to kolczyki z tytanu G23, doskonałe na świeże przekłucie nosa (nostril) oraz dla osób posiadających uczulenie na nikiel. Rewolucyjna alternatywa dla kółeczek, dobrze dobrany d-ring idealnie przylega i zdobi płatek nosa. To jednoelementowe kolczyki w kształcie literki D, bardzo łatwe w użytkowaniu. Wystarczy przełożyć kolczyk przez kanał przekłucia tak, aby stopka od wewnątrz dotykała płatek nosa. Posiadają wszechstronne zastosowanie m.in fake piercing, sprawdzą się jako imitacja kółeczka do płatka ucha np w przekłuciach helix, tragus, daith. 

Kolczyki do nosa

Kolczyki do nosa i biżuteria do przekłuć typu nostril oraz septum. Piercing nosa to jedna z najpopularniejszych form przekłuwania ciała. Wybierz dla siebie delikatną, piękną ozdobę lub mocniejszy i bardziej zdobiony kolczyk do przegrody. Niesłabnącą popularnością cieszy się bardzo klasyczny model kolczyka do piercingu nosa, czyli prosty kolczyk z minimalistycznym kryształkiem lub opalem, ale coraz większą rzeszę fanów zyskują także bogato zdobione kolczyki do septum (rozginane kółka). W naszej ofercie znajdziesz wiele kształtów m.in kolczyki proste, kolczyk pigmej - kolczyk zakręcony, kółeczka, clickery i d-ringi. Możliwości jest naprawdę dużo! Co pasuję najbardziej do Ciebie? Kolczyk do nosa w wersji złotej, srebrnej, czy kolorowej?