Labrety kolczyki do piercingu - Arif.pl

Labrety 

Możesz zmieniać kolejność wyników według swoich potrzeb. Sprawdź jakie mamy inne opcje sortowania.
na stronę
Labrety - kolczyki do piercingu.

Labret to jeden z najbardziej popularnych i wykorzystywanych w piercingu kolczyków. Jest to prosty, klasyczny kolczyk, z jednej strony zakończony okrągłą, płaską stopką, a z drugiej zwieńczony najczęściej wymienną nakrętką typu kulka, stożek (kolec) lub bardziej ozdobną końcówką.

Labrety mogą być wykonane z różnych materiałów. Przy wyborze materiału kolczyka, warto wziąć pod uwagę jego zastosowanie, np. na świeże przekłucie zawsze sugerujemy labrety z Tytanu G23, labrety z Bioplastu oraz PTFE. Sprawdzą się w przekłuciach płatka i chrząstki ucha, takich jak lobe, helix, tragus, conch, czy upper lobe, ale także do piercingu nosa oraz wargi. Kiedy kanał przekłucia się wygoi, można sięgnąć również po labrety ze stali chirurgicznej 316L, ze srebra, czy efektowne złote labrety.

Jeśli szukasz stylowej biżuterii, która efektownie ozdobi Twoje uszy, postaw na kolczyki z dodatkowymi ozdobami. Dostępne w naszej ofercie modele zdobione naturalnymi kamieniami, cyrkoniami i mieniącymi się opalami dodają delikatne, efektowne refleksy - nadadzą blasku każdej stylizacji. Labrety w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, m.in księżyc, gwiazdka, serce, czy piorun - każdy znajdzie coś dla siebie! Zapewniamy różnorodność wyboru, komfort i bezpieczeństwo noszenia.