• Kolczyki z tytanu G23
  Kolczyki z tytanu G23 to jedne z najpopularniejszych produktów dedykowanych na świeże przekłucie. Tytan G23 ze względu na swoje właściwości, jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel. Zamawiając nasze kolczyki możesz mieć pewność, że pochodzą one z zaufanego źródła i wyróżniają się najwyższą jakością. Wszystkie nasze kolczyki spełniają normy europejskie, dla potwierdzenia wiarygodności udostępniamy odpowiednie zaświadczenia. Jeśli prowadzisz salon, załóż konto hurtowe i ciesz się jeszcze niższymi cenami produktów! Specjalne rabaty i promocję dla klientów hurtowych. Cieszymy się zaufaniem firm z całej Polski.
 • Kolczyki z Bioplastu®
  Kolczyki z tytanu Bioplastu® to jedne z najpopularniejszych produktów dedykowanych na "świeże przekłucie". Bioplast® ze względu na swoje właściwości, jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów na pierwszy kolczyk. Są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel. Kolczyki z Bioplastu® są lekkie i elastyczne, jednoczesnie trwałe i można je sterylizować w autoklawie. Zamawiając nasze kolczyki możesz mieć pewność, że pochodzą one z zaufanego źródła i wyróżniają się najwyższą jakością. Jeśli prowadzisz salon piercingu, zarejestruj się jako klient hurtowy, aby otrzymać jeszcze niższe ceny i atrakcyjne rabaty! Systematycznie poszerzamy nasza ofertę, tak, żebyś wszystko czego potrzebujesz do swojego studia znalazł w jednym miejscu. Cieszymy się zaufaniem salonów z całej Polski.
 • Szczypce i kleszcze
  Narzędzia do piercingu. Najbardziej przydatne akcesoria dla piercerów i miłośników piercingu. Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju szczypce, kleszcze, chwytaki do kulek czy gwintowniki. Szeroki wybór produktów, specjalistyczne szczypce i kleszcze medyczne wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej 316L - niezbędne narzędzia pracy każdego profesjonalnego piercera. Specjalne kleszcze do w prowadzania microdermali w ciało, pozwolą Ci precyzyjniej wykonywać zabiegi modyfikacji. W profesjonalnym salonie piercingu należy używać wyłącznie szczypiec ze stali chirurgicznej poddanych sterylizacji lub jednorazowych szczypiec zapakowanych fabrycznie! Wszystkie produkty sterylizuje się w autoklawach klasy szpitalnej, zapewniając najwyższą jakość sterylizowanych akcesoriów. Pamiętaj, że w pracy piercera liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo klienta, ale ma na to wpływ komfort wykonywania zabiegu oraz precyzja.
 • Szczypce jednorazowe
  Sterylnie zapakowane i gotowe do użycia. Jednorazowe narzędzia to idealne rozwiązanie dla piercerów, którzy nie mają możliwości sterylizacji narzędzi stalowych. Wysokiej jakości szczypce jednorazowe są antyalergiczne, wykonane z tworzywa sztucznego. Jedynym elementem metalowym jest sprężyna - wykonana ze stali chirurgicznej oraz dodatkowo niklowana, aby uniknąć korozji. Produkty pakowane są sterylnie w atmosferze ochronnej, dzięki czemu okres przydatności wynosi zazwyczaj ok 2 lat. Jeśli posiadasz autoklaw lub masz możliwość skorzystania z takiego sprzętu, to można je również poddać ponownej sterylizacji - są odporne na temperatury do 160 º C.
 • Igły i rurki
  Igły do piercingu - podstawowe narzędzia pracy dla piercerów. Znajdziesz tutaj szeroką ofertę igieł oraz rurek we wszystkich potrzebnych rozmirach oraz kształtach m.in igłę typu wenflon, igła kaniula, specjalnie przeznaczone do piercingu niezwykle praktyczna igła mosquito, igła iniekcyjna, czy igła zagięta. Wszystkie produkty są jednorazowe, zamknięte w sterylnym opakowaniu i szczelnie zabezpieczone. Zadbaj o swoich klientów i wybierz najtrwalsze, najbardziej precyzyjne, ostre igły do ​​przekłuwania ciała, wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej 316L.
 • Higiena i bezpieczeństwo
  Higiena i bezpieczeństwo pracy przede wszystkim! Wszelkie akcesoria przydatne do utrzymania szczególnych warunków czystości w codziennej pracy piercera. Rękawiczki diagnostyczne pakowane w kartonowe pudełka lub sterylne komplety pakowane oddzielnie, gotowe do użycia podczas zabiegu, rękawiczki lateksowe, nitrylowe, pudrowe, bezpudrowe, w każdym rozmiarze i w różnych kolorach. W naszej ofercie znajdziesz również serwety jałowe, kompresy gazowe, plastry, podkłady higieniczne, płyny do dezynfekcji powierzchni oraz środki do dezynfekcji ciała, sterylne serwety do osłonięcia ciała dookoła przekłuwanego miejsca - ear drapes, jałowe pisaki - markery do ciała, a nawet worki i pojemniki na odpady medyczne. Wszystko czego potrzebujesz, aby komfortowo wykonywać zabiegi w swoim salonie. Należy pamiętać, że w oparciu o przepisy odpowiednich ustaw i rozporządzeń RP, salony piercingu, w których odbywają się zabiegi przekłuwania ciała, powinny działać z zachowaniem zasad szczególnej sterylności.
 • Sterylizacja
  Woreczki do sterylizacji kolczyków i narzędzi oraz dodatkowe wskaźniki kontroli procesu sterylizacji. Niezbędne do przeprowadzenia procesu sterylizacji narzędzi i kolczyków, samoprzylepne torebki do sterylizacji. Do zamknięcia naszych woreczków nie jest wymagana zgrzewarka! Posiadają znacznik prawidłowo przeprowadzonej sterylizacji (zmienia kolor i jest dowodem na skuteczność procesu). Dodatkowo możesz u nas nabyć same paski do sterylizacji, które umieszcza się wewnątrz woreczka - podczas prawidłowo przeprowadzonej sterylizacji, wskaźnik zmieni kolor. W naszej ofercie dostępne są również zaawansowane technologicznie wskaźniki liniowe, które stanowią prostą i dokładną metodę na sprawdzenie skutecznej sterylizacji.
 • Ekspozytory
  Ekspozytory na kolczyki do piercingu i biżuterie. Niewielkie rozmiary ozdób do piercingu sprawiają, że tego typu produkty trudno jest ładnie zaprezentować. Nasze ekspozytory pozwolą Ci w elegancki sposób wyeksponować Twoje kolczyki. Dzięki nim możesz zaprezentować mnogość kolorów, rozmiarów i kształtów kolczyków ze swojej oferty. Nasze ekspozytory na kolczyki to produkty wysokiej jakości, wyróżniające się ładnym, prostym designem i nowoczesną linią. Idealnie sprawdzą się jako wystrój salonu, pokaż swoim klientom, jakie fajne masz produkty! 
 • Pielęgnacja
  Środki do pielęgnacji po przekłuciu dla piercerów. Olejki i zioła wspomagające gojenie, a także patyczki i plastry. Postaw na świadomą pielęgnację pięknych przekłuć! W czasie gojenia należy zwrócić szczególną uwagę na higienę i dbać o świeżo przekłute miejsce. Zalecamy dokładne oczyszczanie, a następnie dezynfekowanie przekłucia i jego okolic. Warto mieć pod ręką sól fizjologiczną, srebro koloidalne (Argentum 200 – 50 ppm) lub wodę morską (Puri Nasin, Sterimar, Marimer). Patyczki kosmetyczne lub jałowe gaziki pomogą w aplikacji środków pielęgnacyjnych. Pamiętaj - higiena i bezpieczeństwo przede wszystkim! Zadbaj o swoich klientów!

Wyposażenie studia

Wszystko, czego potrzebujesz w swoim salonie piercingu; biżuteria do przekłuć, szczypce, igły, rękawiczki, maseczki, ekspozytory na kolczyki. Zabiegi przekłuwania ciała należy wykonywać w odpowiednio przystosowanym do tego celu pomieszczeniu, przy użyciu sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży piercingu, dlatego wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo klientów, przykładamy dużo uwagi do sprzętu oraz kolczyków odpowiednich na pierwsze przekłucie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz w swoim salonie, od sterylnych markerów do oznaczania miejsca przekłucia, przez serwety i kompresy jałowe, środki do dezynfekcji powierzchni oraz skóry, sterylne szczypce, podkłady i rękawiczki diagnostyczne, wszystko co pozwoli Ci na bezpieczne wykonanie zabiegu. Akcesoria do piercingu niezbędne do wykonywania przekłuć zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i zachowaniem szczególnego nacisku na higienę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości kolczyki z tytanu g23 oraz Bioplastu® - najlepsze materiały na czas gojącego się przekłucia. Dla potwierdzenia wiarygodności udostępniamy odpowiednie zaświadczenia. Wszystkie nasze kolczyki spełniają normy europejskie określone w dyrektywie unijnej 76/769/ewg oraz w aneksie ww. Dyrektywy. Zadbaj o swoje narzędzia pracy, żeby wszystkie usługi świadczone były na najwyższym poziomie. Dla klientów hurtowych specjalne niższe ceny i atrakcyjne rabaty! Od 2008 roku cieszymy się zaufaniem setek firm z całej Polski.