Powrót
20/127

Labret z kulką z kryształkiem (PW143)

27,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu

Labret wykonany z Bioplastu®, zakończony tytanową kulką, ozdobioną kryształkami w trzech klasycznych kolorach do wyboru.

Bioplast® jest znany ze swojej elastyczności i komfortu noszenia. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób o wrażliwej skórze, które zmagają się z uczuleniem na materiały takie jak nikiel.

PW143 - Labret z kulką i kryształkiemPW143 - Labret z kulką i kryształkiem

Dane techniczne
Materiał

Tytan G23 -  Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jednym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Bioplast® -  Jeden z najlepszych materiałów dla początkowych procesów gojenia (biokompatybilny polimer). Zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii (nie zawiera niklu). Występuje w kilku kolorach, jest nieco mniej elastyczny od PTFE. Może być poddany procesowi sterylizacji w autoklawie (121 stopni C). Kolczyk z bioplastu można przyciąć na odpowiednią długość i nagwintować metalowymi kulkami.

Grubość pręta 1,2 mm
Długość pręta 6 mm, 8 mm
Gwint Zewnętrzny
Typ nakrętki Kulka
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Labret z kulką z kryształkiem

Labret z kulką z kryształkiem

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzymy labrety

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: