Powrót
17/127

Labret ze sztylecikiem (PW153)

31,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu

Labret wykonany z Bioplastu®, ozdobiony stalowym mieczykiem.

Bioplast® jest znany ze swojej elastyczności i komfortu noszenia. Zamknięcie typu push-in ułatwia szybką zmianę biżuterii, bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi - wystarczy wcisnąć ozdobę w pręt.

PW153 - Labret ze sztyletemPW153 - Labret ze sztyletem


Najpopularniejsze przekłucia, do których polecamy nasze labrety:

tragus, helix, forward helix, inner conch, outer conch, lobe (płatek ucha), center labret, lowbret, madonna/monroe, medusa, snake bites, spider bites, angel bites, dolphin bites, shark bites, dhalia.

Dane techniczne
Materiał

Stal chirurgiczna 316L -  Najpopularniejszy materiał do wyrobu biżuterii do ciała. Gatunek stali niezwykle odporny na korozję, stosowany w produkcji biżuterii i w medycynie.

Bioplast® -  Jeden z najlepszych materiałów dla początkowych procesów gojenia (biokompatybilny polimer). Zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii (nie zawiera niklu). Występuje w kilku kolorach, jest nieco mniej elastyczny od PTFE. Może być poddany procesowi sterylizacji w autoklawie (121 stopni C). Kolczyk z bioplastu można przyciąć na odpowiednią długość i nagwintować metalowymi kulkami.

Grubość pręta 1,2 mm
Długość pręta 6 mm, 8 mm
Gwint Wtykany
Typ nakrętki Inne
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Labret ze sztylecikiem

Labret ze sztylecikiem

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzymy labrety

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: