Powrót
9/127

Tytanowy labret pieróg (PW438)

42,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu
Labret z ozdobą w kształcie pieroga.

Włosi mają swoją pizzę, amerykanie hamburgery, a my mamy pierogi!
Chociaż pierogi można spotkać w wielu kuchniach świata, jakoś się przyjęło, że stały się jednym z kulinarnych symboli Polski. Uwielbiane są zarówno przez Polaków, jak i obcokrajowców, znane są na całym świecie!
Absolutnie fantastyczny, oryginalny kolczyk kształcie pieroga, który nie tylko ozdobi Twoje ucho, ale także przyniesie ze sobą odrobinę historii i smaku. To jedyny i niepowtarzalny model zaprojektowany i stworzony specjalnie dla arif.pl - drugiego takiego nie znajdziesz! To nie jest zwykły kolczyk, to również hołd złożony jednemu z najsmaczniejszych wynalazków kulinarnych w historii ludzkości. Jak mawiał poeta: "Nie ufam ludziom, którzy nie lubią pierogów."

Nie musisz czekać na święta, nie musisz męczyć babci... Załóż ten kolczyk i noś pieroga zawsze przy sobie, kiedy tylko masz ochotę!

PW564 - Labret z opalizującym kamieniem

Dane techniczne
Materiał

Tytan G23 -  Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jednym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Grubość pręta 1,2 mm
Długość pręta 6 mm, 8 mm
Gwint Wewnętrzny
Typ nakrętki Inne
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Tytanowy labret pieróg

Tytanowy labret pieróg

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzymy labrety

Zdjęcia od naszych klientów

Produkty powiązane

Zobacz podobne produkty