Powrót
95/233

Labret z trzema opalami

38,00 zł

-+

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu

Opalowe trio, które łapie światło

Opale układają się w subtelny klaster – każdy kolor ma swój niepowtarzalny urok – niebieski przywodzi na myśl głębię oceanu, biały błyszczy niczym poranna rosa, a morski odcień przypomina egzotyczne laguny. Pręt w srebrnym odcieniu to tytan G23: trwały i delikatny dla skóry, doceniany za komfort codziennego noszenia. Do tego gwint wewnętrzny, czyli gładkie wykończenie od środka: łatwiejsze zakładanie i nic nie haczy.

Syntetyczne opale pracują jak trzy iskry morskiej piany – krótkie błyski, które ożywiają twarz i podkręcają styl. Dobierz wariant do minimalistycznych kolczyków lub postaw na kontrast z czernią – w obu odsłonach to detal, który działa jak piksele koloru w kadrze: mały, a zmienia odbiór całości. Lekki w odbiorze, ale zauważalny tam, gdzie trzeba.

Średnica ozdoby: 3,6 mm.

Labret z trzema opalami — prezentacja trzech kolorów (zielony, biały, niebieski) na jasnej tkaninie oraz ujęcie na silikonowy uchu
Zbliżenie na nakrętkę labreta: opalowe trio w odcieniach niebiesko-zielonych — zbliżenie na uchu i zestaw kolorów na tkaninie
Labret z trzema białymi opalami — packshot na miękkiej tkaninie i widok założony na silikonowym uchu
Dane techniczne
Materiał

Tytan G23 -  Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jednym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Typ kolczyka Labret
Grubość pręta 1,2 mm
Długość pręta 6 mm, 8 mm
Kolor kolczyka Srebrny
Kolor ozdoby Biały, Niebieski, Zielony
Motyw Inny
Typ zapięcia Gwint wewnętrzny
Opinie (0)
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Labret z trzema opalami

Labret z trzema opalami

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzymy labrety

Bezpieczeństwo produktu

✨ Pielęgnacja i bezpieczeństwo Twojej biżuterii

  • Biżuterię przechowuj w suchym i czystym miejscu, najlepiej w oryginalnym pudełku lub woreczku, aby zachować jej blask i chronić przed zarysowaniami.
  • Produkt nie jest zabawką. Nie zostawiaj go w zasięgu dzieci i zwierząt.
  • W razie zauważenia uszkodzeń – zaprzestań użytkowania.

 

📜 Zgodność z przepisami
Produkt spełnia wymagania Rozporządzenia UE 2023/988.

 

🏢 Podmiot odpowiedzialny w UE
ARIF Robert Trzpis
ul. Grochowska 324/5, 03-838 Warszawa

 

📞 501 750 098 | ✉️ [email protected]

Zobacz podobne produkty

Tytan G23

Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jednym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.