Powrót
65/141

Tunel - Biała obręcz (TT033)

23,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu
Tunel z białą obręczą.
Wykonany z rogu bawoła, biały pierścień z kości bawoła.

Każdy tunel jest ręcznie rzeźbiony z naturalnych materiałów. Poszczególne sztuki mogą różnić się od siebie rozmiarem do 1 mm.
Tunele są w tzw. siodłowym kształcie (zewnętrzna krawędź trochę szersza) dzięki czemu dobrze trzymają się w uchu.
Dane techniczne
Materiał

Róg i kość bawoła -  (Bubalus bubalis) zamieszkujący międzyinnymi Azję to odpowiednik naszej krowy ;) Do uzyskania materiału, oraz na potrzeby tworzenia z niego ozdób, nie zginęło, ani nie poniosło cierpienia żadne zwierzę. Rzeźbienie w kości bawoła jest sztuką kultywowaną od wielu pokoleń na wyspach Indonezji, jedynym jednak powodem, dla którego zwierzęta zginęły jest potrzeba wyżywienia lokalnej ludności. Jest to materiał naturalny, całkowicie przyswajalny i bezpieczny dla organizmu. Kości są odpowiednikiem paznokci. Podobnie jak ludzkie paznokcie zawierają kreatynę, przez co ciało je akceptuje i nie wytwarza nieprzyjemnego zapachu. Materiały naturalne częściowo chłoną wilgoć i pozwalają w większym stopniu oddychać dziurkom, co pozwala zachować znacznie większą higienę.

Typ Tunel
Rozmiar 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 19 mm
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Tunel piękny, jednak różnica +/- 1 mm jest w rzeczywistości większa bo aż 2 mm, a kto nosi tunele wie że nie wciśnie tego na siłę bo ucho będzie cierpieć...

  Dodaj opinię

  Tunel - Biała obręcz

  Tunel - Biała obręcz

  Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
  Jak mierzyć tunele i plugi

  Zobacz podobne produkty

  Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: