Powrót
3/143

Szklany plug z trójwymiarową meduzą (TT822)

43,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu

Szklany plug z trójwymiarową meduzą to perfekcyjna ozdoba dla miłośników morskich stworzeń. Wykonany z wysokiej jakości szkła, plug zachwyca nie tylko swoim unikalnym designem, ale także precyzją i szczegółowością wykonania.

Jedną z największych zalet tego pluga jest jego termiczna właściwość. Niezależnie od pory roku, nie musisz martwić się o nagrzewanie lub schładzanie się pluga, tak, jak dzieje się to z metalowymi ozdobami. Dzięki swojemu szklanemu materiałowi, plug utrzymuje przyjemną temperaturę, co sprawia, że jest idealny zarówno na gorące lato, jak i zimowe miesiące.

Gładka powierzchnia pluga zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Nie musisz obawiać się podrażnień, ponieważ szkło jest delikatne dla skóry. Dzięki temu, możesz nosić plug przez długie godziny bez żadnych komplikacji. Świetnie sprawdzi się też jako pierwsza ozdoba po zabiegu wycinania tuneli.

Siodłowy kształt biżuterii, który charakteryzuje się nieco szerszymi rantami pluga, sprawia, że doskonale trzyma się on w uchu - nie musisz już martwić się jego przypadkowym przesunięciem czy wypadnięciem.

TT822-plug meduza

Dane techniczne
Materiał

Szkło -  Szkło

Typ Plug
Rozmiar 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Szklany plug z trójwymiarową meduzą

Szklany plug z trójwymiarową meduzą

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzyć tunele i plugi

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: