Powrót
269/265

Kolczyk do ucha Harmony of Life (BK802)

75,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu
Kolczyk wykonany w całości ze srebra próby 925 oraz naturalnego ametystu.

Dolną połowę kolczyka przyozdobiono kilkunastoma uroczymi, fasetowanymi kamyczkami. Misternie przewleczone i przymocowane delikatnym drucikiem do kółka, tworzą razem pełną, harmonijną kompozycję. Średnica biżuterii umożliwia noszenie jej niezależnie od budowy anatomicznej i wysokości wykonanego przekłucia w płatku ucha. Kolczyk wspaniale prezentuje się również w tunelu.

Ten produkt otrzymasz od nas zapakowany w eleganckie pudełeczko prezentowe.

BB602K.jpg

Średnica kamyczków: 2 mm.
Średnica kółka: 17 mm.

Ametyst jest odmianą kwarcu, a swoje zabarwienie zawdzięcza domieszkom żelaza. Minerał może przyjmować odcienie od bardzo jasnych, transparentnych, wrzosowych aż do głębokiego, ciemnego fioletu.

Nazwa ametystu pochodzi od greckiego słowa „amethysos”, co w polskim tłumaczeniu oznacza „trzeźwy”. Przyjmuje się, że ametyst odciąga złe myśli, wzmacnia siłę woli oraz pomaga w walce z bezsennością i nałogami.

Starożytni Grecy używali ametystowych kielichów podczas biesiad, by ochronić się przed skutkami nadmiernego spożycia wysokoprocentowych trunków. Ametyst był kamieniem popularnym również w starożytnym Egipcie, gdzie wykorzystywano go jako materiał jubilerski, w tym do tworzenia amuletów i talizmanów ochronnych.

Każdy kolczyk jest niepowtarzalny ze względu na naturalne materiały wykorzystane do wyrobu biżuterii. Możliwe są różnice w odcieniach kamieni między poszczególnymi egzemplarzami.


Dane techniczne
Materiał

Srebro (925) -  Metal szlachetny do produkcji biżuterii. Próba 925 oznacza stop srebra z domieszką miedzi.

Kamień -  Półszlachetne minerały o zróżnicowanej barwie.

Typ kolczyka Szarnir
Grubość pręta 0,6 mm
Wymiar wewnętrzny 17 mm
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Kolczyk do ucha Harmony of Life

Kolczyk do ucha Harmony of Life

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzymy kółka

Produkty powiązane

Zobacz podobne produkty