Powrót
7/13

Pierścionek Wildness (BR810)

57,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu

Minimalistyczny pierścionek na elastycznej i wytrzymałej żyłce jubilerskiej. 
Wykonany ze srebra próby 925 oraz naturalnego tygrysiego oka.

Drobne, precyzyjnie fasetowane kamyczki, zaakcentowane srebrnymi kuleczkami o gładkiej powierzchni, sprawiają, że pierścionek jest niezwykle komfortowy w noszeniu, a jego ozdoby nie wbijają się w palce. Dzięki swoim ruchomym elementom świetnie sprawdzi się jako biżuteria antystresowa. Obracanie kamyczków w dyskretny sposób pomaga pozbyć się uczucia niepokoju i pozwala odciągnąć uwagę od nawyku skubania i drapania skórek.

Ten produkt otrzymasz od nas zapakowany w eleganckie pudełeczko prezentowe.

BB602K.jpg

Średnica kamyczków: 2 mm.

Tygrysie oko to jedna z nieprzezroczystych odmian kwarcu, przybierająca barwy od złocistych do brunatnożółtych i brązowych. Nazwa została zaczerpnięta od efektu kociego oka, który można zaobserwować podczas poruszania kamykiem.  Migotliwe i połyskujące pasma przesuwające się po powierzchni minerału to wynik obecności w nim utlenionych włókien krokidolitów, tremolitów lub crossytów.

Dawniej był używany jako amulet, który chronił wojowników przed odnoszeniem ran w czasie bitew czy nawet przed śmiercią. Współcześnie uznawany za minerał biznesu i stabilizacji finansowej, pomaga odnieść sukces i przynosi dobrobyt.

Każdy pierścionek jest niepowtarzalny ze względu na naturalne materiały wykorzystane do wyrobu biżuterii. Możliwe są różnice w odcieniach kamieni między poszczególnymi egzemplarzami. 

Dane techniczne
Materiał

Srebro (925) -  Metal szlachetny do produkcji biżuterii. Próba 925 oznacza stop srebra z domieszką miedzi.

Kamień -  Półszlachetne minerały o zróżnicowanej barwie.

Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Pierścionek Wildness

Pierścionek Wildness

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: