Za każdą aktywność
zbierasz drobne do Skarbonki

1. Rejestracja konta - 50 pkt (0,50zł)

Za samo zarejestrowanie konta otrzymasz od nas pierwsze 50 punktów (równowartość 0,5 zł) do swojej Skarbonki. Na dobry początek i na rozmnożenie! :)

2. Każde zakupy - zwracamy 5%

Za każde zakupy dostajesz od nas punkty! Do Skarbonki trafia 5% od każdego zrealizowanego zamówienia.

3. Dodanie avatara - 50 pkt (0,50zł)

Zimnej relacji na linii klient - sklep mówimy STANOWCZE NIE! Tworzymy społeczność piercingomaniaków, pozytywnie zakręconych ludzi, których łączy jedna pasja. Nie bądźmy anonimowi :)

4. Dodanie każdego zdjęcia - 40 pkt (0,40zł)

Spodobał Ci się nasz produkt? Pokaż innym jak fajnie na Tobie wygląda. Może kogoś zainspirujesz? A może ktoś zainspiruje Ciebie?

5. Napisanie recenzji - 20 pkt (0,20zł)

Napisz kilka słów i zgarnij punkty na następne zakupy :) Jeśli nasz produkt wywołał Twój niepohamowany zachwyt daj nam znać :)

Buduj z nami społeczność piercingomaniaków, każda Twoja aktywność zostanie nagrodzona punktami do wykorzystania na zakupy w sklepie arif.pl. Dołącz do nas, podziel się swoją opinią i opublikuj zdjęcie, które zainspiruje innych!

1. Co to jest program Skarbonka ?

Specjalnie dla Was stworzyliśmy program Skarbonka. Nagradzamy każdą Waszą aktywność! Za każde zakupy, recenzje, dodatkowe zdjęcie oraz avatar otrzymasz od nas punkty. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie arif.pl posiadają wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w sklepie internetowym.

2. Jak działa program Skarbonka ?

Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu klientowi po sfinalizowaniu zakupów. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty arif.pl. Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępne są w Panelu klienta – w zakładce Skarbonka. Podczas składania w przyszłości kolejnych zamówień, jeśli Klient posiada zatwierdzone punkty pojawia się możliwość zapłaty za towar przy ich użyciu.

3. Punkty i ich wartość

Przelicznik programu Skarbonka jest bardzo intuicyjny: 1 punkt = 1 gr, czyli 100 punktów = 1,00 zł.

Dla przykładu:
Posiadając 500 punktów dysponujesz kwotą 5,00 zł na przyszłe zakupy.
Posiadając 2475 punktów dysponujesz kwotą 24,75 zł na przyszłe zakupy.

4. Jak zdobyć punkty na kolejne zakupy?

Doceniamy i nagradzamy każdą Waszą aktywność w naszej społeczności oraz chęć dzielenia się wiedzą z innymi. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 • za samo zarejestrowanie konta otrzymasz od nas pierwsze 50 punktów (równowartość 0,50 zł) do swojej Skarbonki. Na dobry początek i na rozmnożenie! :)
 • za każde zakupy – dostaniesz 5% od każdego zrealizowanego, opłaconego i odebranego zamówienia
 • za każde zakupy dostajesz od nas punkty! Do Skarbonki trafia 5% od każdego zrealizowanego zamówienia. Im więcej zamówisz, tym więcej punktów zdobędziesz! Punkty przyznawane są dopiero po zmianie statusu zamówienia na „wysłane”, przy czym w przypadku przesyłek pobraniowych dodatkowymi warunkami jest odbiór i uiszczenie ceny za zamówienie, a brak odbioru i uiszczenia ceny może skutkować utratą naliczonych punktów.
 • za dodanie avatara – dostaniesz 50 punktów (równowartość 0,50 zł)
  Zimnej relacji na linii klient - sklep mówimy STANOWCZE NIE! Tworzymy społeczność piercingomaniaków, pozytywnie zakręconych ludzi, których łączy jedna pasja. Nie bądź anonimowy, dodaj swojego pierwszego avatara i otrzymaj 50 punktów! :)
 • za dodanie zdjęcia – dostaniesz 40 punktów (równowartość 40 gr)
  Spodobał Ci się nasz produkt? Pokaż innym jak fajnie na Tobie wygląda. Może kogoś zainspirujesz? A może ktoś zainspiruje Ciebie? Punkty trafią do Twojej Skarbonki po zaakceptowaniu zdjęcia przez administratora strony arif.pl
 • za napisanie recenzji – dostaniesz 20 punktów (równowartość 20 gr)
  Napisz kilka słów i zgarnij punkty na następne zakupy :) Jeśli nasz produkt wywołał Twój niepohamowany zachwyt daj nam znać! :) ? Punkty trafią do Twojej Skarbonki po zaakceptowaniu recenzji przez administratora strony arif.pl

5. Wydawanie Punktów za zakupy

Jeżeli posiadasz zatwierdzone punkty, możesz ich użyć do dokonania zakupów w naszym sklepie. Podczas procesu składania zamówienia, na tej samej stronie, na której wybieramy formę płatności pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. Jeżeli ilość punktów będzie wystarczająca aby pokryć całą wartość zamówienia, nie ma potrzeby wybierania dodatkowej formy płatności. Jeżeli jednak punkty nie pokryją całej kwoty zamówienia trzeba będzie wybrać dodatkową formę płatności. Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta.

6. Minimalna wartość zakupu

W tej chwili nie jest ustalona minimalna wartość zamówienia aby móc wykorzystać zebrane punkty.

7. Czy mogę wykorzystać punkty na pokrycie kosztów wysyłki?

Nie. Punkty można wykorzystać jedynie na opłacenie produktów ze sklepu arif.pl.

8. Czy dostanę punkty za koszty wysyłki?

Tak. Podczas naliczania punktów za zamówienie są uwzględniane koszty wysyłki.

9. Czy forma płatności lub wybrany sposób dostawy wpływają na naliczanie punktów?

Nie. Punkty są naliczane niezależnie od tego w jaki sposób zapłacisz za zamówienie (z góry czy przy odbiorze) albo jaki sposób dostawy wybierzesz (Poczta Polska, kurier itp.).

10. Czy dostanę punkty za kwotę podatku?

Tak. Podczas naliczania ilości punktów uwzględniana jest pełna kwota którą płaci klient za produkty w zamówieniu, a więc z uwzględnieniem podatku.

11. Kiedy zostaną naliczone punkty za złożone przeze mnie zamówienie?

Punkty zostaną naliczone po zmianie statusu zamówienia na „wysłane”, przy czym w przypadku przesyłek pobraniowych dodatkowymi warunkami jest odbiór i uiszczenie ceny za zamówienie, a brak odbioru i uiszczenia ceny może skutkować utratą naliczonych punktów.

12. Czy dostanę punkty za zamówienia opłacone punktami ?

Tak. Jeśli opłacasz zamówienie punktami zebranymi wcześniej, to za kolejne zamówienie zostaną przydzielone nowe punkty.

13. Warunki użytkowania

 1. Punkty naliczane są tylko klientom zarejestrowanym w arif.pl.
 2. Zdobyte punkty wykorzystać można tylko w arif.pl.
 3. Uzyskane punkty nie podlegają wymianie na gotówkę lub inną korzyść majątkową niż wskazana w niniejszym regulaminie Programu Skarbonka.
 4. Uzyskanych punktów nie można przekazać innym klientom sklepu.
 5. Uzyskane punkty można wykorzystać jedynie zamieniając je na produkty zakupione w arif.pl.
 6. W przypadku wycofania lub braku realizacji zamówienia punkty uzyskane za to zamówienie będą odjęte z konta klienta.
 7. Kiedy dokonujesz zakupu z użyciem punktów naliczonych zgodnie z niniejszym regulaminem, zawartość punktów nie pokrywa kosztów całego zamówienia, konieczny jest wybór odpowiedniej metody płatności w celu uiszczenia ceny za pozostałą część zamówienia, której nie można pokryć z posiadanych punktów.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika . Zmiany będą wchodzić w życie nie wcześniej niż po 2 dniach od ich ogłoszenia i nie mają wpływu na skorzystanie z Programu Skarbonka przed momentem ich wprowadzenia. O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej arif.pl

14. Jak przetwarzane będą dane osobowe?

Udział w Programie Skarbonka wiąże się z przetwarzaniem przez nas jako Administratora Waszych danych osobowych w celu realizacji Programu. Udział w Programie wymaga "Waszej zgody" na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie szczegóły przetwarzania danych osobowych znajdziecie w "Polityce prywatności" na naszej stronie internetowej arif.pl

15. Kiedy wystąpi problem ?

 Jeśli masz jakieś uwagi, reklamacje albo pytania dotyczące Programu Skarbonka albo przetwarzania Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami na adres e-mail: arif@arif.pl albo pisemnie na adres Arif.pl Grochowska 324/15, 03-838 Warszawa. 
W razie sporób będziemy je rozpatrywać w sposób polubowny lub w obecności niezależnego i bezstronnego mediatora. Gdy jesteś konsumentem możesz ponadto skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, w tym zgłosić się do właściwego Wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej w Warszawie lub złożyć skargę również za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem:
http://ec.europa.eu/consumers/odr/..

Regulamin obowiązuje od dnia 25.06.2019