Powrót
2/81

Tytanowy industrial z opalami (KI406)

103,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu
Tytanowa sztanga wysadzana białymi, syntetycznymi opalami to doskonały wybór dla osób posiadających uczulenie na nikiel i tych, którzy chcą cieszyć się ozdobną biżuterią już od pierwszych dni gojenia. Dwanaście delikatnych opali o średnicy 1,4 mm stanowi subtelną ozdobę, która rozświetli każdą Twoją kompozycję.

Dzięki powłoce PVD, kolczyk jest dostępny w dwóch dodatkowych kolorach; czarnym i złotym, dzięki czemu możesz go dopasować do swojego stylu i preferencji.


KI406promo02.jpg
Dane techniczne
Materiał

Tytan G23 -  Ze względu na swoje właściwości medyczne często wykorzystywany jest do produkcji urządzeń medycznych (zastawki serca), czy protez ludzkiego ciała. Z tego względu jest również jednym z najlepszych materiałów do produkcji biżuterii. Zgodnie z dyrektywą unijną (Nickel Directive) kolczyki z tytanu są szczególnie polecane do świeżego przekłucia oraz osobom posiadającym uczulenie na nikiel.

Typ kolczyka Industrial
Grubość pręta 1,2 mm, 1,6 mm
Długość pręta 32 mm, 35 mm, 38 mm
Gwint Zewnętrzny
Typ nakrętki Kulka
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Tytanowy industrial z opalami

Tytanowy industrial z opalami

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: