Szklany plug (TT821)

13,00 zł

Zaloguj się i kup ten produkt, a dostaniesz Zbieraj diamenty na kolejne zakupy.

Opis produktu

Szklany plug, który zmienia kolor w zależności od kąta padania światła, tworząc efekt pięknych, migoczących, błękitno-różowych refleksów.

Jedną z wyjątkowych cech tego pluga jest jego termiczna właściwość. Bez względu na porę roku, plug utrzymuje przyjemną temperaturę, nie nagrzewa się i nie ochładza, jak to często zdarza się w przypadku metalowych ozdób. Dzięki temu jest on idealny zarówno na gorące lato, jak i zimowe miesiące.

Gładka powierzchnia pluga zapewnia komfortowe użytkowanie, nie powodując podrażnień. Szkło jest delikatne dla skóry, co pozwala nosić plug przez długie godziny bez żadnych problemów. Świetnie sprawdzi się jako pierwsza ozdoba po zabiegu wycinania tuneli.

Siodłowy kształt biżuterii, który charakteryzuje się nieco szerszymi rantami pluga sprawia, że doskonale trzyma się on w uchu - nie musisz już martwić się, że plug przypadkowo się przesunie lub wypadnie.

TT821-plug szklany

Dane techniczne
Materiał

Szkło -  Szkło

Typ Plug
Rozmiar 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm
Opinie
Możesz je dodawać po zakupie produktu oraz sprawdzać podczas zakupów. Opinie są przez nas weryfikowane i usuwane jeśli naruszają regulamin.

Brak recenzji dla tego produktu

Dodaj opinię

Szklany plug

Szklany plug

Tylko osoby, które kupiły i otrzymały ten produkt mogą dodać opinię.
Jak mierzyć tunele i plugi

Zobacz podobne produkty

Klienci którzy kupili ten produkt kupili też: